Заява до ЖЕК - протікання стелі та можлива небезпека замикання електроенергії

• г. Луцк

Допоможіть скласти заяву в ЖЕК, тобто грамотно описати мою проблему керуючись прикладами законів змусити їх напрвити комісію для фіксування проблеми... (моя проблема: після негоди у серпні почала протікати стеля. Тече посередині стелі біля світильника, і стікає вздовж газової колонки, страшно пахне, можу припустити дощова вода змішана з фекаліями голубів, що живуть на дахові. У домі живуть діть боюсь замиканНя електроенергії коли впаде дощ)

. Зверталась до ЖЕК в усній формі...не допомогло. Допоможіть.

Ответы на вопрос (1):

Пані Галина ця функція платна на сайті