Як подати документи до воєнкомату для школяра - варіанти та наслідки

• г. Невинномысск

В мене є запитання на рахунок подачі документів до воєнкомату, які потребують від мого сина в школі. Йому 16 років. Він в 11 класі. Як краще поступити в подібній ситуації?

Раніше його клас водили у місцеву лікарню для проходження медичної перевірки придатності до військової служби.

Його визнали придатним.

Але на початку 11 класу в нього потребують достатньо великий список документів.

Від копії паспорта до мого свідоцтва про розлучення.

Які є варіанти можливих дій в цьому випадку і які наслідки може мати кожен із них?

Ответы на вопрос (1):

На русском сайте вопросы нужно задавать на русском языке