Получение фукороликов в России узбекскими гражданами - есть ли возможность?

• г. Кувасай

Салом. Ман Узбекистон Республикасидан "БГ" паспорт яни"фукоролиги ёк " паспорт олганман. Хозирда посолства оркали Россия Республикасидан фукоролик олишими иложи борми.

Ответы на вопрос (1):

Ушбу савол билан Россия юристларига рус тилида савол беринг, агар сиз Россия фукаролигини олмокчи булсангиз.

Узбекистон фукаролигини олиш масаласи факат президентнинг ваколатига киради.