30% уволенных - проблемы с начальником или системой?

• г. Санкт-Петербург

Ассалому алайкум. Мен конда ишлайман. Бирор мартта хаои тушунтириш зати ещмаган эдим хайфсан хам олмаганман. Утган ой бировнинг айби билан мендан тушунтириш хати олиб биринчи мартта мехнат интизомини бузганлик учун хайфсан бермай уртача ойлик иш хаккимдан (грящный зар плата) 30% фоиз жарима килишди. Ман шу масалани кутарсам хайфсан ьермай ойликдан босиши мумкин деб начальник айтди. Лекин мк 181 моддасида 1 хайфсан 2 ойликдан 30 % гача 3 уволнения лейилган. Улар тугри йул тутишганми?

Ответы на вопрос (1):

Ассалому алайкум. Мен конда ишлайман. Бирор мартта хаои тушунтириш зати ещмаган эдим хайфсан хам олмаганман. Утган ой бировнинг айби билан мендан тушунтириш хати олиб биринчи мартта мехнат интизомини бузганлик учун хайфсан бермай уртача ойлик иш хаккимдан (грящный зар плата) 30% фоиз жарима килишди. Ман шу масалани кутарсам хайфсан ьермай ойликдан босиши мумкин деб начальник айтди. Лекин мк 181 моддасида 1 хайфсан 2 ойликдан 30 % гача 3 уволнения лейилган. Улар тугри йул тутишганми?

Здравствуйте! Задайте Ваш вопрос, пожалуйста, на русском языке. Спасибо за понимание.