Чи компенсують 10 днів відпустки працівниці, маючи дитину-інваліда, при звільненні залежно від періоду роботи?

• г. Киев

Працівниця має дитину - інваліда і згідно закону їй надається щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів на рік. Скажіть будь-ласка, при звільненні, в даному випадку, компенсація за цю відпустку буде 10 днів чи потрібно розрахувати пропорційно відпрацьованому періоду (період роботи працівниці з 03.01.17 по 21.02.17). Дуже вдячна Вам.

Ответы на вопрос (1):

Працівниця має дитину - інваліда і згідно закону їй надається щорічна додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10

У нас РОССИЙСКИЙ САЙТ! Пишите ваш вопрос по Русски.

Уважайте юристов,