Москвага ишга келган хотинимга алимент тулиман - нима маслахат бераслар?

• г. Бекабад

Хотиним мендан сурамай москва ишга келибди. Боламга алимент тулиман. Хотиним оналикдан махрум к,имокчиман. Чунки болани ташаб кетти лекин хали ажрашганимиз йок.. Нима маслахат бераслар.. К,андей йул тутай?

Ответы на вопрос (1):

Нима маслахат бераслар.. К,андей йул тутай?

Ажрашишга судга ариза берасиз, ва шунда оналик хукукида махрум килишни талаб киласиз.