Наслідки непогашення кредитної картки - що робити і як погасити борг?

• г. Гайсин

Доброго дня у мене е кредитна карта вид приват банку яку я тривалий час не погашала бо не мала змоги строк кредитного договору и карточки уже закинчився тепер вони телефонують и кажуть щоб я погасила весь борг або вони приидуть до моих батькив и заберуть половину майна що мени робити грошей щоб погасити кредит у мене нема допоможить будь-ласка.

Ответы на вопрос (2):

Здравствуйте!

Банк не вправе арестовывать Ваше имущество.

Такое право есть только у судебных приставов, на основании судебного решения.

Сотрудников банка можете не пускать к себе домой.

Желаю Вам удачи и всего хорошего!

Доброго дня. Це лише погрози. Але банк має можливість звернутися до суду про стягнення заборгованності з процентами та штрафом за прострочку. Як тільки отримаєте копію позову, не гаючи часу, звертайтесь до юриста - можливо Вам допоможуть зменьшити Ваші збитки.