Чи будуть виплачуватися аліменти після виключення доньки з навчального закладу?

• г. Новые Санжары

Добрий день! В мене є донька якій на даний момент 19 років. До 18 вона отримувала аліменти. Після 18 років ми подали до суду, щоб батько виплачував аліменти до 23 років, тому що вона пішла і на далі навчатись. Справа в тому що з 01.09.17 її відраховано за не здачу сесії. Питання в тому, чи виплачуватимуться аліменти й на далі чи ні? Сходили у Виконавчу службу там сказали що, батько платитиме до 23 років хоч вона і не навчатиметься. Що робити?

І чи це є правильним. Не хочеться потім батькові платити назад ці аліменти.

Ответы на вопрос (1):

Ні, це не вірно. Батько зобов'язаний сплачувати аліменти на повнолітню дитину тільки у разі, коли дитини навчається, але не до досягнення нею 23-річного віку.