Наказание для группы лиц, проникших в частный дом, избивших владельца и укравших аккумулятор, в присутствии малолетних детей

• г. Каланчак

Какое наказание должны понисти семеро человек ворвавшихся на тереторию часного дома избили владельца в присуцтвии малолетних детей, и украли акамулятор от машины?

Ответы на вопрос (2):

В зависимости от степени тяжести телесных повреждений, которые они причинили - или грабеж с проникновением в жилище по предварительному сговору группой лиц, или разбой с такими же квалифицирующими признаками.

Мало информации.

Речь может идти по обвинению по -

ст.162 КК України Порушення недоторканності житла -

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою або із застосуванням насильства чи з погрозою його застосування, -

караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

по ст.ст.125-126 КК України Умисне легке тілесне ушкодження або Побої і мордування -

караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

по ст.186 КК України Грабіж -

5. Грабіж, вчинений в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від восьми до тринадцяти років із конфіскацією майна.

по ст.187 КК України Розбій

3. Розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, -

карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

4. Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, -

карається позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.