Мають право на воєнкоматі відправити на медогляд для ротації, якщо квиток вказує на придатність до військової служби у мирний час і бажаю виписатися

• г. Збараж

Добрий день яб хотів дізнатися чи мають право на воєнкоматі мене відправляти проходити медогляд для ротації якщо в мене в квитку написано напридатний до воєної служби у мирний час і я хочу виписатися щоб вибути на постійне місще проживаня закордон.

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте Сергей! Военкомат имеет право проводить медицинский осмотр военнообязанных. На сегодняшний день в Украине действует особый период который позволяет это осуществлять.