Подростку 15 и молодому парню 21 грозит наказание за беременность - правовые аспекты в Украине

• г. Тернополь

Привет, девушке 15, парню 21. Девушка беременна от него. Мы из Украины. Родители были против этих отношений. Могут ли они посадить парня?

Ответы на вопрос (2):

--- Здравствуйте уважаемый посетитель сайта, могут конечно и посадить. Удачи вам и всего хорошего, с уважением юрист Лигостаева А.В.

Настя, брак возможен только с 16 лет, если получить разрешение суда.

Стаття 155 ККУ. Статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку

1. Природні або неприродні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою,-караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Стаття 156. Розбещення неповнолітніх

1. Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Стаття 35 ЦКУ. Надання повної цивільної дієздатності

1. Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.

2. Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.

Стаття 156. Розбещення неповнолітніх