Проблеми з новим телефоном Lenovo - чи поверне магазин гроші?

• г. Черновцы

Купила телефон Lenovo, в неділю вчора він завис і більше не могла включити, мигав логотип Lenovo, сьогодні прийшла в магазин вони сказала що в сервісний центр піти, я пішла дала сказали чекати 2 дні інженер повідомить що саме з ним. Але в центрі сказали що проблема скорше всього буде в материнській платі. Що мені потім робити і чи магазин може повернути мені гроші?

Ответы на вопрос (2):

Обратитесь в магазин с претензией в рамках Закона РФ"О защите прав потребителей".

Чекайте висновку сервісного центру. Від нього залежить алгоритм подальших дій.