Моя мать в браке с отчимом более 30 лет. Он хочет меня удочерить. Что для этого нужно?

• г. Одесса

Моя мать в браке с отчимом более 30 лет. Он хочет меня удочерить.

Что для этого нужно?

Ответы на вопрос (2):

Обратиться в органы ЗАГС с совместным заявлением (если нет официального отца, т.е. по документам).

Добрый день, Елена.

Удочерение возможно только по решению суда и в отношении несовершеннолетнего ребенка.

Стаття 208 СК України. Особа, яка може бути усиновленою

1. Усиновленою може бути дитина (стаття 6 цього Кодексу).

2. У виняткових випадках суд може постановити рішення про усиновлення повнолітньої особи, яка не має матері, батька або була позбавлена їхнього піклування.

У цьому разі суд бере до уваги сімейний стан усиновлювача, зокрема відсутність у нього своїх дітей, та інші обставини, що мають істотне значення.