Кто имеет право на наследство при отсутствии завещания, и имеет ли доля наследства сестра

• г. Ивано-Франковск

Мій тато помер не підготувавши заповіт, я - син живу і приписаний в його квартирі так само як і моя мати, а є ще сестра, яка живе окремо. Хто в першу чергу має право на спадщину, і чи має якусь долю сестра?

Ответы на вопрос (1):

Першочергове право на спадщину мають батьки, дружина і діти померлого у випадку, коли відсутній заповіт. Так що сестра має право на спадщіну так само як і Ви.