Тата помер а хаті. його маме яка такое померла залишились приписані братьями ідвти брат такое помер чи можна її втримати.

• г. Ковель

Тата помер а хаті. його мами яка також померла залишились приписані братиме ідвти брат також помер чи можна її втримати.

Ответы на вопрос (1):

напишите пожалуйста разборчивее, не слепляя слова друг с другом. ничего понять невозможно