Правовий статус та представництво дітей в новому шлюбі батька - виклики та права

• г. Теребовля

Мій тато одружився другий раз мавши двоє дітей його перша дружина померла ми все життя проживаєм з мачухою в нас одне прізвище но ми незнаєм чи вважємося ми її дітьми бо вона нас не всиновляла чи маєм ми право представляти якісь її інтереси як її діти чи ні

Ответы на вопрос (3):

ваша мачеха не является вашим близким родственником, соответственно вы не имеете право без ее поручения доверенности представлять ее интересы

Скажіть будь ласка вона получила спадщину з за кордону але вона не дієздатна чи можем ми за довіреністю получити спадок

если она недееспособна, значит она не имет право на совершение каких-либо действий, в том числе оформление доверенности. в отношении нее должна быть оформлена опека либо попечительство и тогда опекун будет оформлять от ее имени все действия