Как развестись при переезде из села в город - процедура и сроки

• г. Новоград-Волынский

У меня такой вопрос, я хочу развестись. Мы расписывались в сельской раде, сейчас переехали в город, обязательно ехать разводится в село или можно в городе в загсе. И жена говорит что не даст развод. Насколько быстро это можно сделать?

Ответы на вопрос (1):

Если жена не согласна на расторжение брака или есть несовершеннолетние дети, то следует обращаться в суд по регистрации места жительства жены.

Стаття 109 ЦПК Підсудність справ за місцезнаходженням

відповідача

1. Позови до фізичної особи пред'являються в суд за

зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її

проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку

місцем її перебування.

Стаття 110. Підсудність справ за вибором позивача

2. Позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за

зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у

разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або

якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин

виїхати до місця проживання відповідача. За домовленістю подружжя

справа може розглядатися за зареєстрованим місцем проживання чи

перебування будь-кого з них.