У меня есть часть квартиры как участника приватизации. Могут ли ее конфисковать?

• г. Днепропетровск

Ответы на вопрос (3):

если за долги, то только если она в ипотеке

В зависимости основания конфискации. Еще имеет значение,кто проживает в этой квартиры. Если ,например, там живет ваша семья ( с детьми) и у них не другого жилья, то их не выселят из-за вашего правонарушения. Есть вариант ,что могут заставить вас выкупить эту квартиру. Вы уточните ситуацию и вопрос.

Могут по решению суда.

Стаття 366 ЦКУ. Звернення стягнення на частку у майні, що є у

спільній частковій власності

1. Кредитор співвласника майна, що є у спільній частковій

власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може

бути звернене стягнення, може пред'явити позов про виділ частки із

спільного майна в натурі для звернення стягнення на неї.

Якщо виділ в натурі частки із спільного майна має наслідком

зміну його призначення або проти цього заперечують інші

співвласники, спір вирішується судом.

2. У разі неможливості виділу в натурі частки із спільного

майна або заперечення інших співвласників проти такого виділу

кредитор має право вимагати продажу боржником своєї частки у праві

спільної часткової власності з направленням суми виторгу на

погашення боргу.

У разі відмови боржника від продажу своєї частки у праві

спільної часткової власності або відмови інших співвласників від

придбання частки боржника кредитор має право вимагати продажу цієї

частки з публічних торгів або переведення на нього прав та

обов'язків співвласника-боржника, з проведенням відповідного

перерахунку.