Затримка друга з пакетом коноплі - як довести невинність та діяти відповідно до закону?

• г. Бережаны

Мого друга затримали з пакетом коноплі але це не його. Я був при ньому ми мали забрати кольок з одягом ми даже не думали про те що там щось є. Хоча міліція що затримала казала що затримує нас через пограбування коли нас привезли в райвіділ там було вивлено пакет з конопльою. Як поступати по закону що робити щоб доказати що це не його.

Ответы на вопрос (1):

Заперечувати свою провину, одразу пійти до наркологічного діспансеру та здати аналізи на наявність ТГК в організмі, клопотати про те, щоб міліціянти взяли відбитки пальців рук у товариша та провели дактилоскопічну експертизу з метою порівняння їх з відбитками пальців рук, які хай шукають на упаковці з травою. А сама головна порада - брати гроші у руки та негайно бігти до адвоката, а не гаяти часу в інтернеті.