Проблеми з інтернет-магазином Cetki. com.ua - затримка поставки і відсутність комунікації - що робити та як уникнути?

• г. Ужгород

В інтернеті магазині Cetki. com.uaбув заказаний і оплачений товар (сітка рабиця), були названі три дати поставки, але й досі немає підтведження про відправку, навіть, неможливо з ними звязатися по телефону, хто приймав замовлення, розмовляв з дирекціей казали що вияснять та повідомлять, але з ним також немає звязку. Якщо це так званний лохотрон. По радьте, що робити дальше, і як з таким явищем боротися, щоб інші на цей гак не попалися.

Ответы на вопрос (1):

Звернутись з заявою в міліцію.