Дружина затримана з вибуховою речовиною - Що робити і чи можуть затримати мене?

• г. Белая Церковь

В січні цього року япроходив службу в зоні АТО. після того як до мене приїзжала дружина її затримали з вибуховою речовиною і через добу відпустили. Вона сказала що не знає звідки ці речі тому що сумку збирав чоловік тобто Я. нещодавно мені зателефонували з зони АТО з проханням приїхати та дати пояснення чи дійсно ці речі мої. при цьому сказали що згідно до ч.3 ст.263 мені нічого не буде. Що робити. і якщо я зявлюся чи мають вони право мене затримати.

Ответы на вопрос (1):

Конечно задержат, если открыто крим впровадження,да и по месту жительства могут арестовать