Проценты по платежам по документам - Виконавча рада не видає документи, але стверджує, що необхідно сплатити 60%

• г. Оратов

Огромная просьба помочь по документам должны платить 35 % А ВЫКОНАВЧА РАДА ДОКУМЕНТИВ НЕ ЯКИХ НЕ ВЫДАЕ А В УСНИЙ ФОРМИ СТВЕРДЖУЕ ЩО ПОВИНИ ПЛАТИТЬ 60%

Ответы на вопрос (1):

1. Так виконавча рада або державна виконавча служба?

2. Якщо ДВС, тоді боржник йде до виконавця із заявою про ознайомлення із виконавчим провадженням та наданням копії необхідного йому документу, якщо такий є у матеріалах виконавчого провадження