ЖЕК сдает помещение под офис, он должен сделать ремонт или арендатор. Где можно найти документы если это должен Жек?

• г. Светловодск

ЖЕК здает помещение под офис, он должен сделать ремонт или арендатор. Где можно найти документы если это должен жек?

Ответы на вопрос (1):

Ситуация такая:

В момент заключения договора - это предмет договоренности сторон.

В период, когда договор уже заключен, общее правило такое: капитальный ремонт - делает арендодатель, текущий ремонт - арендатор.

ст. 776 Гражданского кодекса, ст. 18-1 Закона "Об аренде государственного и коммунального имущества"

Стаття 18-1. Ремонт об'єкта оренди

1. Поточний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться

орендарем за його рахунок, якщо інше не встановлено договором.

2. Капітальний ремонт майна, переданого в оренду, проводиться

орендодавцем або іншим балансоутримувачем цього майна за його

рахунок, якщо інше не встановлено договором.

3. Якщо орендодавець або інший балансоутримувач майна,

переданого в оренду, не здійснив капітального ремонту майна і це

перешкоджає його використанню відповідно до призначення та умов

договору, орендар має право:

відремонтувати майно, зарахувавши вартість ремонту в рахунок

орендної плати, або вимагати відшкодування вартості ремонту;

вимагати розірвання договору та відшкодування збитків.

И уточните пожалуйста полномочия ЖЕКа на заключение договора аренды.

Обычно ЖЕК выступает только балансосодержателем, и не имеет прав арендодателя и прав на передачу в аренду коммунального имущества.