Малообеспеченный должник просит о помощи в выплате задолженности по алиментам в размере 40000 гривен за полгода

• г. Свердловск

Задолженность по алиментам 40000 гривеь нужно выплатить за 0,5 года! Судья сказал нужно сделать справку что малообеспеченный помогите.

Ответы на вопрос (2):

Обращайтесь в суд с заявлением об отсрочке либо рассрочке задолженности

В судебном порядке, если на то будут основания, предусмотренные ст.197 Семейного кодекса Украины, берите справку о доходах в налоговой, а еще можно обжаловать решение суда или расчет задолженности, зависит от материалов дела.

Стаття 197. Встановлення строку сплати заборгованості. Звільнення від сплати заборгованості за аліментами

1. З урахуванням матеріального та сімейного стану платника аліментів суд може відстрочити або розстрочити сплату заборгованості за аліментами.

2. За позовом платника аліментів суд може повністю або частково звільнити його від сплати заборгованості за аліментами, якщо вона виникла у зв'язку з його тяжкою хворобою або іншою обставиною, що має істотне значення.

3. Суд може звільнити платника аліментів від сплати заборгованості, якщо буде встановлено, що вона виникла внаслідок непред'явлення без поважної причини виконавчого листа до виконання особою, на користь якої присуджено аліменти.