Чи буде мати рідна сестра кримінальну відповідальність за відмову вказати батька при реєстрації новонародженої дитини?

• г. Смела

Підскажіть будьласка, моя рідна сестра хоче записати свою новонароджену дитину на себе, тобто батька не вписувати, але він від детини не відмовляється і каже, що буде добиватись через суд, шоб вона вписала що він батько. Але при цьому, що вони разом не проживають і він в період вагітності їй не допомогав. Скажіть будьласка чи вона несе кримінальну відповідальність за це?

Ответы на вопрос (1):

Нет, не несет никакой ответственности, разве что если он суд выиграет, ее обяжут оплатить судебные расходы и стоимость экспертизы.