Алименты в гражданском браке - можно ли подать заявление и как будет рассчитана сумма?

• г. Макеевка

Мы с мужем живем в гражданском браке, у нас есть ребенок. Но у мужа есть еще один ребенок от бывшей сожительницы, которой выплачивает алименты.

Можно подать мне на алименты находясь в браке? И разделят ли 33% поровну?

Ответы на вопрос (2):

Вы можете подать на алименты, или муж может подать на уменьшение размеров алиментов на первого ребенка.

Это лучший ответ

Размер алиментов законом не определен, только суд может назначить алименты исходя из обстоятельств ст.182 СКУ.

Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.

Стаття 192. Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.