Возможно ли подать апелляционную жалобу, если заключен мирный договор и дело закрыто?

• г. Мариуполь

Скажите пожалуйста, был заключен мирный договор между заключенным и потерпевшим, потерпевший не имеет претензий, судья вынесла приговор, дело закрыто, может ли потерпевший подать апелляционную жалобу?

Ответы на вопрос (3):

Подать жалобу может, но оснований для удовлетворения нет, поскольку не имела претензий к подсудимому

Жалобу может подать как осужденный так и потерпевший в апелляционную инстанцию.Удачи!

Подать апелляционную жалобу может, но есть свои особенности, а именно в соотв со ст.394 УПК Украины:

Стаття 394. Особливості апеляційного оскарження окремих судових рішень

3. Вирок суду першої інстанції на підставі угоди про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим може бути оскаржений в апеляційному порядку:

1) обвинуваченим, його захисником, законним представником виключно з підстав: призначення судом покарання, суворішого ніж узгоджене сторонами угоди; ухвалення вироку без його згоди на призначення покарання; невиконання судом вимог, встановлених частинами п’ятою - сьомою статті 474 цього Кодексу, в тому числі нероз’яснення йому наслідків укладення угоди;

2) потерпілим, його представником, законним представником, виключно з підстав: призначення судом покарання, менш суворого, ніж узгоджене сторонами угоди; ухвалення вироку без його згоди на призначення покарання; нероз’яснення йому наслідків укладення угоди; невиконання судом вимог, встановлених частинами шостою чи сьомою статті 474 цього Кодексу;

3) прокурором виключно з підстав затвердження судом угоди у кримінальному провадженні, в якому згідно з частиною третьою статті 469 цього Кодексу угода не може бути укладена.[b][/b]