Какие права имеет потребитель при отказе аптеки вернуть дорогой антибиотик и как правильно действовать?

• г. Купянск

Купила в аптеке антибиотик, он очень дорогой, мне подсказали аналог и я решила вернуть обратно, но в аптеке отказались, какие мои права как потребителя, могу ли я настаивать на возврате?!

Ответы на вопрос (1):

Порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів [...]

МОЗ України; Порядок, Форма від 19.07.2005 № 360

zakon1.rada.gov.ua

Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Така інформація повинна бути розміщена в торговому залі аптечного закладу.