Де звернутися, якщо організація не видає довідку про заробітну плату для отримання пенсії, не виконуючи рішення суду?

• г. Борисполь

В мене таке запитання до кого мені звернутися якщо організація в якій я колись працював не виконує рішення суду, а саме не видає довідку про заробітну плату на отримання пенсії. Вона прислала мені, що в них змінився новий директор і за цей період коли він керує я не працював, а мені потрібна зарплата ще та коли я ще працював до того був інший директор. Буду вам дуже вдячна!

Ответы на вопрос (1):

Добрый день,Владимир.Обжалуйте их решение в суде.

Удачи Вам и Вашим близким !