Якщо я неотримую 4 роки аліментів на Сина і виконавча служба не відповідає на мої звернення, що мені робити чи звертатися до суду?

• г. Хмельницкий

Якщо я неотримую 4 роки аліментів на сина і виконавча служба не відповідає на мої звернення, що мені робити чи звертатися до суду?

Ответы на вопрос (1):

берите в исполнительной службе справку о наличии задолженности по уплате алиментов, и несите её в УТСЗН, там вам назначат пособие в размере 30% минимальной зарплаты