Виключний випадок - чи можливо взяти академічну відпустку на першому курсі та перевестися на інший факультет університету?

• г. Ровно

Я навчаюсь на першому курсі в університеті, так склалося що я хочу взяти академ отпуск по причині того що я не маю бажання навчатись на цьому факультеті! А з нового навчального року перевестись на інший факультет. Чи можу я взяти академ отпуск чи потрібно забрати документи і поступати заново? Дякую)

Ответы на вопрос (1):

---никто вам его не предоставит на первом курсе.