Можно ли переписать дом на себя если с мужем не в разводе, но и он несколько лет не приезжал на Украину?

• г. Коломыя

Можна ли переписать дом на себя если с мужем не в розводе, но и он несколька лет не приезжал на Украину?

Ответы на вопрос (1):

Якщо право власності на будинок належить іншій особі то позбавити такого права примусово неможливо(точніше можливо але в крайніх випадках). Якщо будинок придбавався в шлюбі, все що Ви можете зробити - поділити його і оформити свою частку на себе.