Необходимые документы и особенности переоформления квартиры с одного человека на другого

• г. Киев

Какие документи нужни на переоформление квартири с одного человека на другого? И на что нужно обратить внимание при переоформлении?

Ответы на вопрос (1):

Для продавця:

1. Паспорт та ідентифікаційний код.

2. Правовстановлюючий документ на квартиру (один з нижченаведеного переліку): реєстраційне посвідчення на право власності, свідоцтво на право власності, свідоцтво на право на спадщину, нотаріально посвідчені договір міни, договір дарування, договір купівлі-продажу тощо.

3. Технічний паспорт.

4. Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно (якщо воно було придбане після 07.02.2002 р.).

5. Витяг з реєстру прав власників на нерухоме майно, виданий БТІ (дійсний на протязі 3-х місяців з моменту видачі).

6. Довідка про склад сім’ї та прописку по формі № 3 з ЖЕКу.

7. Якщо співвласниками або зареєстрованими в квартирі є малолітні та неповнолітні діти віком до 18 років — рішення опікунської ради виконавчого комітету за місцем реєстрації дитини про згоду на продаж квартири.

8. Паспорт та ідентифікаційний код чоловіка/дружини, свідоцтво про шлюб. Згоди не потрібно у випадку, коли квартира не є спільною власністю подружжя і набута шляхом приватизації (до 21 січня 2011 року), на підставі договору дарування, отримання свідоцтва на право на спадщину по заповіту чи за законом.

9. Незалежна експертна оцінка квартири.

Для покупця:

1. Паспорт та ідентифікаційний код.

2. Нотаріально засвідчена згода чоловіка/дружини на купівлю квартири, паспорт та ідентифікаційний код чоловіка/дружини, свідоцтво про шлюб.