ДТП скоїв хворий на цукровий діабет. Він взагалі має право керувати транспортним засобом з таким діагнозом?

• г. Калуш

Дтп скоїв хворий на цукровий діабет. Він взагалі має право керувати транспортним засобом з таким діагнозом?

Ответы на вопрос (3):

да, диагноз не влияет на решение о лишении прав

в дтп загинула людина а водій говорить що нічого не памятає бо в нього хвороба

Оцінювати цей факт буде суддя при вирішенні справи. Говорити це ще не значить, що буде враховано.