Процедура смены фамилии в трудовой книжке после смены паспорта и кода

• г. Овидиополь

После заключения брака взяла фамилию мужа, но паспорт и код не успела поменять, сейчас увольняюсь и трудовая книжка со старой фамилией. Где в дальнейшем мне могут поменять фамилию в трудовой книжке, после того как я поменяю паспорт и код?

Ответы на вопрос (1):

Зміна запису про прізвище, ім’я, по батькові, дату народження працівника на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки виконується на підставі відповідних документів (паспорта, свідоцтв про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу тощо) закресленням попереднього запису і записом нових даних з посиланням на відповідний документ на внутрішньому боці обкладинки. Новий запис завіряється підписом керівника (іншого уповноваженого працівника) кадрової служби і печаткою підприємства (кадрової служби).