Какие документы нужны для продажи недостроенного дома и участка отдельно - советы риелтора

• г. Ильичевск

Вот мы хотим продать недостроенный дом участок приватизирован но нам риелтор говорит что нужно делать две продажи одна продажа дом не достроен вторая участок и какие документы нужны для такой продажи.

Ответы на вопрос (1):

На мій погляд, не обов'язковий. Робіть лише продаж земельної ділянки.

Паспорта сторін, довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

Державний акт про право власності на земельну ділянку;

Витяг з бази даних автоматизованої системи ведення державного земельного кадастру про відсутність обмежень та обтяжень на земельну ділянку;

Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки (при продажі);

Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (при даруванні);

Заява про згоду дружини (чоловіка) відчужувача на відчуження земельної ділянки, якщо вона була набута в період зареєстрованого шлюбу (оформлюється нотаріально);

Заява про згоду дружини (чоловіка) покупця на купівлю земельної ділянки (оформлюється нотаріально)