Конфлікт з колишньою дружиною щодо спільної квартири - можливість подання заяви про наклеп

• г. Полтава

В нас з колишньою дружиною є квартира 50/50.не можемо іі продати так як вона не хоче. Я переіхав на другу квартиру. З нею після розлучення не живу але інколи захожу по речі ій це не подобаеться і вона сказала якщо не перестану ходити буде гірше.І сьогодні вона на мене подала заяву про побиття яке як вона говорить сталося два тижні тому. Ні свідків ні доказів про побоі немае. Що робити. Чи можна подати заяву про наклеп.

Ответы на вопрос (1):

Кримінальної відповідальності немає. Можливо лише в цивільному процесі.