Последствия негативного акта при прекращении работ по договору

• г. Киев

Ситуация следующая. Договор содержит 4 этапа и 4 платежа, заказчик оказался не доволен на 3 м этапе, решили остановить работу. Акт предложил подписать по 3 м этап и в акте хочет указать что работы оказаны не в полном объеме и то что стороны приняли решение о прекращении работ по причине неисполнений условий договора исполнителем.

Могут ли быть какие-то последствия такого негативного акта? Или если написали что решили остановить работы, то все и все?

Ответы на вопрос (1):

В Вашем сообщении мало информации. К тому же нужно читать сам договор, какие санкции предусмотрены в нем.

Если я правильно понял, у вас договор подряда.

Стаття 858. Цивільного кодексу Відповідальність підрядника за неналежну якість роботи

1. Якщо робота виконана підрядником з відступами від умов договору підряду, які погіршили роботу, або з іншими недоліками, які роблять її непридатною для використання відповідно до договору або для звичайного використання роботи такого характеру, замовник має право, якщо інше не встановлено договором або законом, за своїм вибором вимагати від підрядника:

1) безоплатного усунення недоліків у роботі в розумний строк;

2) пропорційного зменшення ціни роботи;

3) відшкодування своїх витрат на усунення недоліків, якщо право замовника усувати їх встановлено договором.

2. Підрядник має право замість усунення недоліків роботи, за які він відповідає, безоплатно виконати роботу заново з відшкодуванням замовникові збитків, завданих простроченням виконання. У цьому разі замовник зобов'язаний повернути раніше передану йому роботу підрядникові, якщо за характером роботи таке повернення можливе.

3. Якщо відступи у роботі від умов договору підряду або інші недоліки у роботі є істотними та такими, що не можуть бути усунені, або не були усунені у встановлений замовником розумний строк, замовник має право відмовитися від договору та вимагати відшкодування збитків.

4. Умова договору підряду про звільнення підрядника від відповідальності за певні недоліки роботи не звільняє його від відповідальності за недоліки, які виникли внаслідок умисних дій або бездіяльності підрядника.

5. Підрядник, який надав матеріал для виконання роботи, відповідає за його якість відповідно до положень про відповідальність продавця за товари неналежної якості.

Поэтому конечно же могут быть последствия такого негативного акта.

И убытки взыскать и найти другую подрядную организацию, которая закончит работы (по завышенной цене) и т.д. Варианты могут быть разные, все зависит от кровожадности заказчика и креативности его юристов.