Правомірність встановлення однакових умов для всіх працівників на підприємстві - аргументи та протиріччя

• г. Ровно

Керівництво підприємства вводить колективну відповідальність для усіх структурних підрозділів. Чи правомірно встановлювати однакові умови для всіх працівників незалежно від посади?

Ответы на вопрос (1):

Відповідальність може наступати тільки за пряму дійсну шкоду. Умови колективної відповідальності визначаються шляхом укладення відповідного договору між власником та працівниками.