Kasb-hunarli O\'zbekiston fuqarosining Germanyalik hamushaykalari uyg\'unlik holati orqali O\'zbekistonga qaytishi mumkinmi?
• г. Ташкент
Assalomu alaykum! Savolim shundan iboratki: O'zbekiston fuqarosi Germanya fuqarosiga uylanib shu bilan birga O'zbekiston Respublikasiga bemalol kelib ketishi mumkinmi?
Ответы на вопрос (2):
г. Тверь
Что это- англо-узбекский язык?
Спросить23.09.2015, 05:31,
г. Ташкент
Конунда курсатилган тартибга риоя килган холда келиб кетиш мумкин. Чунки Германия билан Узбекистон уртасида виза режими мавжуд.