Будет ли пополнение семьи, если парня заберут за кражу и есть условный срок на 8 месяцев?

• г. Херсон

Через пару недель ждём пополнение, но парня забрали за кражу, при этом был ещё условный срок, до конца которого оставалось месяцев 8..продлить могут? Или посадят?

Ответы на вопрос (4):

Добрый день,Влада.

Сказать сложно не зная сути дела ,плохо что еще на условном.Очень высокая вероятность что посадят.

ст.185 ККУ.Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років. { Абзац другий частини першої статті 185 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1449-VI від 04.06.2009 }

2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, -

карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Удачи Вам и Вашим близким !

Могут ли отпустить на рождение ребёнка?

откуда отпустить

Парня три дня назад задержали за кражу, пока не отпускают,при этом был условный,не погашен.Сколько ещё будут держать?Могут ли продлить условно?Через неделю у нас будет ребёнок, могут ли отпустить на рождение?