Что делать, если мне присудили штраф за незаконный извоз пассажиров без лицензии в Украине?

• г. Старобельск

Я из Украины на днях обеп написал на меня протокол за незаконный извоз пассажиров без лицензии по статья 164 часть 1 Админ кодек. Украины. Вчера суд присудил не реальный штраф 17000 тгр. Как быть. Моя почта Matvei1981@ukr.net Спасибо.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день,Дима

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), -

тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

Удачи Вам и Вашим близким !