Ст 186. 2 эпизода ране не судим! Жена беременна могут дать условно?

• г. Симеиз

Ответы на вопрос (3):

Только по первой части могут дать условно. По второй - реальный срок.

2. Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб, -

карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.

Теоретически,да.