Как оформить пенсию для детей, у которых умер отец, если они еще не достигли 18 лет и я нахожусь в законном браке с умершим - необходимые документы

• г. Прилуки

У дитей умер отец я напенсию могу их оформить детям нет еще 18 лет я в законном браке с умершим. Какие надо документы для оформления. Спасибо.

Ответы на вопрос (2):

Обратитесь в ПФР.

УДАЧИ ВАМ

Для отримання пенсії необхідно звернутися с заявою до територіального органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації особи яка має право на пенсію.

Призначення пенсії по втраті годувальника надається на підставі заяви та доданих документів померлого годувальника:

Паспорт або інший документ, що засвідчує особу, якій призначається пенсія, місце її проживання та вік;

Довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера як заявнику, так і померлому годувальнику;

Довідка про склад сім’ї померлого годувальника та документи, що підтверджують родинні зв’язки з померлим годувальником;

Свідоцтво органу реєстрації актів громадянського стану про смерть годувальника або рішення суду про визнання його безвісно відсутнім;

Документи про вік померлого годувальника сім’ї (якщо вік не зазначено в свідоцтві про смерть чи рішенні суду про визнання годувальника безвісно відсутнім);

Документи, що підтверджують стаж померлого годувальника;

Довідка про заробіток померлого годувальника:

— для обчислення пенсії враховується заробітна плата за весь період страхового стажу починаючи з 01.07.2000 (за даними відділу персоніфікованого обліку);

Заробітна плата за період роботи до 01.07.2000 буде враховуватися під час обчислення пенсії за таких умов:

— за бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами. Таке право діятиме лише в період до 01.01.2016;

— у разі, якщо страховий стаж починаючи з 01.07.2000 становить менше 60 місяців.