если я не работаю а бывшая жена подала на алименты хотя я помогал с момента развода ребёнку.

• г. Лозовая

Если я не работаю а бывшая жена подала на алименты хотя я помогал с момента развода ребёнку.

Ответы на вопрос (3):

Это ее право предусмотренное СК РФ.

если не работаете, то суд может назначить алименты в твердой денежной сумме

Законодательство РФ в Украине не применяется.

Если ребенок проживает с матерью, то она имеет право предъявить иск о взыскании алиментов в ее пользу, взыскивать будут с даты подачи иска в суд.

Стаття 182 СКУ Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів

1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:

1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;

2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;

3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;

4) інші обставини, що мають істотне значення.

2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.

Стаття 191 СКУ Час, з якого присуджуються аліменти на дитину

1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову.

2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.