Начисление, расчет и выплата выходного пособия уволенному работнику ГАИ по сокращению штатов - правовые нормы и сроки

• г. Путивль

Чем регламентируется начисление выходного пособия уволенного работника ГАИ по сокращению штатов, как рассчитывается и в какие сроки выплачивается?

Ответы на вопрос (1):

Пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"

Якщо говорити про загальний порядок, то це КЗПП ст. 44.