Информация о выплате накопительной части пенсии

• г. Харьков

Доброе время суток)) Ищу информацию о выплате накопительной части пенсии в Украине.

Ответы на вопрос (9):

Яку інформацію? Ні, ні, не кажіть, зараз вгадаю. А конкретніше можливо, вибачайте за іронію. Шукайте в Накопичувальному фонді або у відповідних недержавних пенсійних фондах.

Как получить единовременную выплату из накопительной части пенсии в Украине?

zakon3.rada.gov.ua

Читайте в цьому законі в розділі про накопичувальну систему загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. В мене щось не виходить відкрити повністю документ(чи сайт ВР висне чи в мене проблема). Якщо і у Вас таке, відпишіться, пізніше спробую Вам процитувати потрібні статті.

Уточняю))) Я на пенсии по выслуге лет с 2012 года.Могу ли я получить выплату из накопительной части пенсии ? Форма заявления в пенсионный фонд? Пожалуйста!

Ну так в цьому законі починаючи зі ст. 54 все чітко прописано. Бланк пошукайте в інтернеті або замовте будь-якому юристу або пишіть в довільній формі. Складання документів виходить за межі безкоштовності.

БЛАГОДАРЮ!! БОЛЕЕ ЧЕМ КОНКРЕТНО!!!!!

То Ви знайшли?Вже не писати? Чи це теж іронія Якщо іронія, то почекайте, я не компьютер, у швидкості операцій більш ніж обмежений.

Пожалуйста! Мне не нужно оформлять для меня документы)) Я прошу уточнить какие мне нужны документы для получения этой выплаты?

Что за беспредел в выплатах пенсии для переселенцев, по распоряжению СБУ?