128 ст если не возместить ущерб какие последствия?

• г. Херсон

Ответы на вопрос (1):

Не буде пом'якшуючої обставини. Суддя виносить вирок з урахуванням усіх обставин, характеризуючих даних на особу, пом'якшуючих та обтяжуючих обставин, в межах санкції.

Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження -

карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.