Розгляд судового позову робітника, звільненого за п. 1 ст. 40 КЗпП України, про поновлення на роботі з приводу невиконання вимоги щодо попередження про звільнен

• г. Николаев

Робітник верстатобудівного заводу Пронін був звільнений з роботи за п.1 ст.40 КЗпП України - у зв'язку зі скороченням штатів. Не погодившись із звільненням, він звернувся в суд із позовом про поновлення на роботі. В обґрунтування своїх позовних вимог Пронин заявив, що адміністрація заводу не попередила його про майбутнє звільнення за 2 місяця, чим порушила вимоги ч.1 ст.49 КЗпП України.

Який порядок звільнення по п. 1 ст.40 КЗпП України? Чи підлягає задоволенню позов робітника? Яке рішення повинен прийняти суд?

Ответы на вопрос (1):

Мала б повідомити. Завдання потрібно вирішувати самостійно.