Как оформить пенсию для лежачего больного

• г. Кривой Рог

Какой документ может оформить больница для получения дальним родственникам пенсии лежачему больному.

Ответы на вопрос (1):

Довіреність на одержання заробітної плати, стипендії, пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо) може бути посвідчена посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання.